Rok bez bloga

by - maja 27, 2017

To nie wiarygodne ale ostatniego posta napisałam ponad rok temu! Na blogu sygnowanym wtedy jeszcze moim imieniem i nazwiskiem. Nagle coś "nie pykło" i porzuciłam pisanie, aż do dzisiaj.
Czemu wróciłam do blogowania na nowo? Dlaczego zmieniła się nazwa mojego bloga?Po przejściu na własną domenę, którą mianowałam moimi danymi jakoś nie leżała mi nazwa bloga. Moje nazwisko niestety długie, ciężko zapadające w pamięć nie stanowiło dobrego rozwiązania jako blog. Doszedł do tego chroniczny brak czasu, a może i jednocześnie brak organizacji? Robiłam kilka podejść, w szkicach pozostało kilka postów, których nie dokończyłam. Stwierdziłam "odpuszczę" bo to chyba nie dla mnie.. Jednak nie dawno coś mnie tchnęło. Zaczęło mi brakować pisania.. Tej blogowej społeczności, która napędzała do działania. Fakt, faktem sporo się w moim życiu zmieniło przez ten rok i zapowiadają się większe zmiany, ale jedną z nich będzie pisanie na nowo. Nazwę domeny zmieniłam jak widać na nową, w której nie widnieją moje dane. Ma też to swój cel, którego na razie nie zdradzę ;) Myślałam nad nią długo i myślę, że "Kobietą Jestem" pozostanie ze mną i z wami na znacznie dłużej. Strona na razie jest w budowie. Brakuje kilku szczegółów nad którymi pracuje. Logo też jest na poczekaniu, tylko po to aby móc was przywitać na nowo :)

Ściskam i do następnego
Ilona :)

Ps. Przyszykowałam dla was ankietę w związku z postami jakie miały by się pojawić na blogu. Bardzo proszę o jej wypełnienie klik.

You May Also Like

0 komentarze